Главная// Що таке украiнська лiтература

Що таке украiнська лiтература - Ушкалов Леонід Володимирович

Ушкалов Леонід Володимирович - Що таке украiнська лiтература
Просмотров: 346
Дата добавления: 06.12.2018
Страниц: 54

Аннотация

До книги ввійшли 45 есеїв, які вперше побачили світ у 2012—2013 роках на шпальтах газети «Україна молода» в рубриці «Уроки літератури від Леоніда Ушкалова». У них автор порушує цілу низку питань, важливих для кожної людини: щастя, свобода, любов, правда, поезія, самотність… А героями есеїв є і добре відомі всім класики, зокрема Сковорода, Квітка-Основ’яненко, Шевченко, Гоголь, Драгоманов, Франко, Леся Українка, Кобилянська, Винниченко, Хвильовий, Йогансен, Маланюк, Довженко, Яновський, і куди менше знані автори: Кримський, Шпол, Буревій, Чернов, Теліга, Лівицька-Холодна й інші. Написані в яскравій публіцистичній манері, ці «уроки» незаперечно свідчать про одне: українська літературна традиція від давнини до сьогодні — багата, барвиста і надзвичайно цікава.  

Що таке украiнська лiтература - oписание и краткое содержание, автор Ушкалов Леонід Володимирович, читайте бесплатно онлайн на сайте электронной библиотеки KNIGGER.com

"Що таке украiнська лiтература" отзывы

Отзывы читателей о книге Що таке украiнська лiтература, автор: Ушкалов Леонід Володимирович. Читайте комментарии и мнения людей о произведении.