Главная// Гобіт, або Туди і Звідти

Гобіт, або Туди і Звідти - Толкин Джон Роналд Руэл

Толкин Джон Роналд Руэл - Гобіт, або Туди і Звідти
Жанр: Фэнтези
Просмотров: 382
Дата добавления: 27.11.2017
Страниц: 64

Аннотация

Це історія надзвичайної пригоди, яку втнула ватага ґномів, узявшись відшукати загарбане драконом золото. Мимохіть учасником цієї ризикованої виправи став Більбо Торбин, прихильний до комфорту і позбавлений амбіцій гобіт, котрий, на власний подив, виявив неабияку винахідливість і вправність у ролі зломщика. Сутички з тролями, ґоблінами, ґномами, ельфами та гігантськими павуками, бесіда з драконом, Смоґом Величним, і радше мимовільна присутність на Битві П’ятьох Армій — ось лише деякі пригоди, що їх судилося пережити Більбо. Але траплялись і світліші моменти: щира дружба, смачне частування, сміх та пісні.Написаний професором Толкіном для власних дітей, «Гобіт» відразу ж по виході у світ зустрів палке схвалення. Ця дивовижна історія, цілком закінчена та вивершена, водночас є преамбулою до «Володаря Перстенів». Видання, прикрашене чудовими ілюстраціями Алана Лі, задовольнить навіть найвибагливіших читачів.

Гобіт, або Туди і Звідти - oписание и краткое содержание, автор Толкин Джон Роналд Руэл, читайте бесплатно онлайн на сайте электронной библиотеки KNIGGER.com

"Гобіт, або Туди і Звідти" отзывы

Отзывы читателей о книге Гобіт, або Туди і Звідти, автор: Толкин Джон Роналд Руэл. Читайте комментарии и мнения людей о произведении.